Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2012/07/26.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Кеті Перрі йде зі сцени

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Співачка Кеті Перрі вирішила зробити тривалу перерву в кар’єрі, аби оговтатися після розлучення з актором Расселом Брендом. 27-річна зірка на вершині слави хоче відпочити від шоу-бізнесу та відновити свій стан. «Я маю дати своєму серцю час зцілитися», — сказала співачка.

Як виявилося, більшу частину свого життя у шлюбі, який тривав 14 місяців, п. Перрі провела у світовому турне. Це й стало однією з причин розлучення. «Для сучасної жінки важлива підтримка та рівність у всіх сферах. Усі запитують у мене, чи я шкодую. Насправді, це — дуже гарний урок у моєму житті, це є дуже цінний досвід, цього не купиш, — розповіла Кеті. — Я застосовую цей урок у житті, я багато вчуся, я отримую гарний матеріал для моїх пісень».

Нагадаємо, Кеті Перрі та Рассел Бренд вирішили розлучитися в січні ц. р. Після весілля в індійському стилі парочка пробула разом усього лише трохи більше ніж рік.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply