Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Євгенія Тимошенко — знову закохана

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Євгенія Тимошенко — знову закохана

Донька екс-пре­м’єра Юлії Тимо­шенко, Євгенія, закохана в одесита Артура Чечоткіна. Джерела з її оточення запевняють, що з новим бойфрендом вона зустрічається вже півроку. Але свій роман пара тримає у великій таємниці. Журналісти ж провели власне розслідування й дізналися всю правду про коханого Жені Тимошенко.

До речі, Євгенія знову носить дівоче прізвище Тимошенко. За її колишнім чоловіком Шоном Карром уже й слід прохолов — британський рокер і байкер повернувся на батьківщину. Востаннє на людях Шона Карра бачили поруч із Тимо­шенко в серпні 2011-го — на суді її матері. А вже в листопаді Євгенія вирішила розірвати шестирічний шлюб із британцем. Кажуть, що до радикального рішення її спонукав той самий одесит.

Новий хлопець Євгенії — 29-річний Артур Чечоткін. Він — середній на зріст і, кажуть жінки, достатньо симпатичний, аби їх причарувати. Його світлин немає в Інтернеті. Ще у вересні він чомусь видалив свої сторінки із соцмереж.

Американські друзі Артура, які надали фото для преси, пояснюють, що Чечоткін не любить фотографуватися. Інший знайомий розповів, що із Женею Тимошенко хлопець познайомився 2010-го. Тоді донька колишнього прем’єра на все літо орендувала пляжний комплекс на березі Чорного моря, щоби відкрити там ресторан. Улаштувала пафосну вечірку. Окрім Шона Карра з його рок-гуртом, для одеських мажорів співала група «ВІА Гра». Одеса — батьківщина нинішнього кавалера Євгенії. Саме на типовому одеському подвір’ї минуло його дитинство. Сусідка Ганна каже, що в Артура — єврейське коріння. У квартирі, де він виріс, зараз живе лише його бабуся Люся. Однак і та зараз в Америці — гостює в дітей. У рідному місті Артур буває нечасто. Його знайомі місцеві бізнесмени кажуть, що цей хлопець любить замітати за собою сліди.

Навколо нього — безліч таємниць. Одна з них — місце реєстрації: із якоїсь причини п. Чечоткін прописаний не в родинному гнізді на Канатній, а в будинку на вулиці Жуковського. І разом із ним у двокімнатній квартирі зареєстровано ще 13 людей! Сусіди жодного разу не бачили там Артура. Але кажуть, що кимось із цього помешкання цікавляться правоохоронці. Власниця житла, де прописаний Артур, — паспортистка Людмила Гайдаєнко. Жінка запевняє, що 13 співмешканців у неї вже немає. Усіх виписала, крім п. Чечоткіна. Бо не може знайти його.

Директор школи, де навчався Артур, його не пам’ятає. Але демонструє запис у журналі на підтвердження того, що хлопець учився тут до дев’ятого класу, а опісля — виїхав за кордон. Учителька біології — єдина, хто його згадав. Каже, Артур часто пропускав уроки, бо хворів. Поведінку мав незадовільну. Навчався погано. На «четвірку» знав лише її предмет, а ще — музику та фізкультуру.

Із кінця 1990-х п. Чечоткін живе в нью-йорк­ському Брукліні. Його одеські друзі не захотіли розповідати подробиць про життя Артура. А надто — на камеру. Лише жартували, що після роману із самою Тимошенко, «братан» — як вони називають Чечоткіна — став дуже популярним.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply