Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Із «Гайдамаків» — у новий гурт

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Із «Гайдамаків» —  у новий гурт

Музиканти з українського гурту «Гайдамаки» після конфлікту з вокалістом Олександром Ярмолою заснували новий колектив — KOZAK SYS­TEM. 31 травня вони представили в Києві новий кліп. «У житті гурту настав інший етап, що стало поштовхом для творчості та руху вперед, до нових ідей і пісень. Стара назва залишається в минулому з екс-вокалістом п. Ярмолою. Гурт надалі буде тими «Гайдамаками», які роками виходили й виходять на сцени десятків фестивалів — Lowlands, Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock і концертних майданчиків і клубів, гідно представляючи Україну у світі. Склад групи — Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Олександр Дем’яненко, Сергій Борисенко, Сергій Соловей і Олександр Чаркін», — повідомила прес-служба KOZAK SYS­TEM.

За словами музикантів, «змінюється лише складова текстів — у них буде більше романтики та лірики». Це відбуватиметься завдяки співпраці з такими відомими українськими поетами, як Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Андрій Любка, Сашко Положинський і Дмитро Лазуткін.

Зараз гурт працює над новою програмою. Com music/EMI зробив KOZAK SYSTEM пропозицію про запис нового альбому, випуск якого заплановано на серпень ц. р. Музиканти наголосили, що це буде продовження давньої співпраці, яка почалася 2001-го: тоді «Гайдамаки» стали першим українським колективом, із яким міжнародний лейбл ЕМІ підписав контракт і були випущені альбоми в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччині.

Хлопці з KOZAK SYS­TEM уже записали 17 пісень, Сергій Тахмазов зняв кліп на перший сингл «Шабля» з нової платівки за участю Дмитра Корчинського й Гатила (Валерія Чеботаря). Крім роботи над новим альбомом, KOZAK SYSTEM спів­працюють з іншими музикантами. Так, незабаром буде представлено новий проект із Тарасом Чубаєм, над яким вони працюють уже кілька місяців.

Також KOZAK SYS­TEM плідно взаємодіє з польським гуртом VooVoo, із яким музиканти познайомилися 2007-го й відтоді записали золотий диск, а також дали багато спільних концертів. У січні ц. р. вони разом відкривали стадіон у Варшаві. У їхніх планах — виступи в рамках Євро-2012, крім того, колективи обговорюють запис нового спільного диска.

KOZAK SYSTEM даватиме концерти й братиме участь у фестивалях в Україні та за кордоном. Найближчі виступи, де гурт представить нову програму й виконає всім відомі пісні, відбудуться в Тернополі, Києві, Любліні (Польща), Празі (Чехія). Київський концерт заплановано в пабі «Бочка».

Нагадаємо, що в лютому 2012 року вокаліст і фронтмен гурту «Гайдамаки» розпустив колектив, а замість старих музикантів узяв нових: Дмитра Мотузка (акордеон), Петра Дзікі Ханцевича (гітара), Томаша SOOLOO Солніцу (бас) і Дмитра Кушніра (ударні).

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply