Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Гальяно більше не лицар?

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Гальяно більше не лицар?

Французька влада постановила позбавити британського модельєра Джона Гальяно звання кавалера ордена Почесного леґіону, якого його було вдостоєно в січні 2009 року. Відповідну відзнаку він отримав із рук Ніколя Саркозі, тодішнього французького президента, на врочистій церемонії в Єлисейському палаці. Указ про позбавлення Гальяно звання кавалера ордена Почесного леґіону був підписаний Франсуа Олландом, новим главою Франції.

Гальяно, який працював у Christian Dior від 1996 року, 24 лютого 2011-го був затриманий поліцією після сварки з відвідувачами популярного кафе La Perle в паризькому кварталі Маре. Ображена пара подала позов проти дизайнера, звинувативши його в антисемітських висловлюваннях і хуліганській поведінці. Наступного дня в поліцію звернулася ще одна ймовірна жертва модельєра, яка раніше не наважувалася подати заяву на кривдника.

За кілька днів британський таблоїд The Sun опублікував відео, на якому Гальяно або дуже схожа на нього людина ображає відвідувачів кафе й зізнається в симпатіях до Гітлера.

Саме цей запис вирішив долю модного дизайнера. Dior поквапно розлучився зі своїм епатажним арт-директором, а поліція передала його справу до суду, який у вересні 2011-го засудив Гальяно до штрафу 6 тис. EUR з випробувальним терміном. Низку показів Гальяно в Парижі й інших містах було скасовано.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...