Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Джим Керрі візьме шлюб

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Джим Керрі візьме шлюб

Актор Джим Керрі має намір одружитися зі студенткою з Росії. 50-річний Джим і 23-річна Анастасія зустрілися восени 2010 року. До того п. Керрі розлучився зі своєю подружкою, моделлю Playboy Дженні Мак-Карті, роман із якою в актора тривав п’ять років. А з панною Віткіною пана Керрі познайомив спільний друг — ресторатор Девід Шунмейкер, із яким у Джима Керрі є спільний бізнес, фешенебельне кафе «Травертин» у Нью-Йорку.

За словами друзів коміка, пропозицію своїй майбутній дружині п. Керрі зробив ще в січні ц. р., після святкування свого ювілею. «Джим просто шаленіє від Анастасії, він — дуже щасливий! — розповіло джерело з оточення голівудської зірки. — Найбільше Джимові подобається її почуття гумору. Анастасія постійно його смішить, але це він — король жартів».

Про Анастасію мало що відомо. За деякими даними, вона народилася й виросла в Росії, а потім переїхала в США. У Нью-Йорку дівчина закінчила престижну школу дизайну Parsons і зараз навчається там же в університеті. Уперше журналісти «застукали» їх разом у жовтні минулого року. Потім п. Керрі та його російська наречена прийшли вдвох на концерт.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...