Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Джонні Депп став індіанцем?

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Джонні Депп  став індіанцем?

Джонні Деппа офіційно прийняли в плем’я індіанців команчів. Церемонія пройшла ще 16 травня, проте медіа дізналися про неї лише зараз. Урочисте присвоєння голівудському акторові статусу почесного члена племені відбулося в Альбукерку, удома в Долонно Гарріс, активістки, що представляє в США інтереси команчів.

За словами п. Гарріс, ідея прийняти в плем’я п. Деппа належить їй самій. Громадська діячка розповіла, що один із її родичів працює консультантом на знімальному майданчику фільму «Самотній рейнджер», у якому п. Депп грає індіанця з племені команчів на ім’я Тонто. Цей чоловік і організував зустріч Долонно Гарріс і Джонні Деппа.

Після церемонії прийняття в плем’я п. Депп отримав індіанське ім’я — Ма Ву Мей, що перекладається як «Перевертень». Вождь племені команчів схвалив присвоєння акторові статусу почесного команчі. Після церемонії актор став не тільки індіанцем, а й членом сім’ї Долонно Гарріс.

Джонні Депп народився в штаті Кентуккі. Він не раз казав, що серед його предків є корінні американці — представники племені чирок або криків. Фільм «Самотній рейнджер» вийде на екрани 2013 року. Режисером стрічки є ґор Вербінськи, що зняв знаменитих «Піратів Карибського моря». Крім п. Деппа, у стрічці задіяні Ермі Гаммер, Гелена Бонем Картер, Вільям Фіхтнер і Том Вілкінсон.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply