Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Джолі та Пітт таки одружаться?

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Джолі та Пітт  таки одружаться?

Голівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт уже спланували своє одруження. Вони візьмуть офіційний шлюб навесні, причому церемонія поєднуватиме традиції різних країн. Про весілля п. Пітта й п. Джолі говорять уже не перший рік. Утім, за словами друзів цієї пари, уже навесні ц. р. актори стануть подружжям.

Джерела повідомляють, що Бред і Анджеліна планують церемонію в рідному місті нареченого Спрінґфілді. За задумом майбутніх молодят, весілля об’єднає в собі обряди та традиції Камбоджі, В’єтнаму, Ефіопії й Намібії, тобто тих країн, звідки походять їхні діти.

Нагадаємо, у Намібії народилася біологічна донька Пітта та Джолі — Шайло. Старший прийомний син акторів Меддокс — уродженець Камбоджі, а другий прийомний син Пакс — В’єтнаму. Доньку Захару Джолі вдочерила в Ефіопії. Бред і Анджеліна вже давно вивчають весільні обряди цих країн і навіть проводять репетиції, у яких, до речі, задіяні і їхні діти.

Церемонія зіркового весілля матиме духовний характер і буде таємною. Запрошення на неї отримають лише найближчі друзі та рідні наречених. Анджеліна, зокрема, хоче запросити свого батька Джона Войта й брата Джеймса Гейвена.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply