Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Демі Мур і її колишні

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Демі Мур і її колишні

Акторка Демі Мур, яку недавно виписали з лікарні, уже приймала відвідувачів — своїх екс-чоловіків. Брюс Вілліс і Ештон Катчер розминулися лише на кілька годин. Пан Вілліс іще восени, турбуючись про змарнілу колишню дружину, благав її звернутися по допомогу до фахівців, однак та не послухалася. «Він переживав за неї й хотів, щоби їй покращало. Багато хто з її друзів робив те саме, але вона не слухала», — розповіло джерело з оточення кінозірки. Брюс, який приїхав до оселі Демі та своїх доньок, виглядав дуже стривоженим.

Між тим, окрім негараздів зі здоров’ям і розбитого шлюбу з Ештоном Катчером, п. Мур наразі має ще один привід для смутку й тривоги. За словами інформаторів, акторка сумує, бо її кар’єра «забуксувала». «Одна з причин, чому Демі зациклилася на тому, аби якнайдовше залишатися молодою, — те, що їй здається, якщо бачитимуть, як вона гуляє з донькою та друзями, то це збільшить її шанси отримати пропозицію на роль, яка годилася би для молодшої акторки», — зазначило джерело, наближене до п. Мур.

Через термінову шпиталізацію, про яку вже писав «Міст» і причиною котрої стало чи то виснаження, чи то передозування ліками, жінка втратила шанс зіграти в стрічці «Лавлейс» феміністку Ґлорію Стейнем. Цю роль віддали Сарі Джессіці Паркер. Попри наполягання доньок п. Мур відмовляється лягати до реабілітаційного закладу.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply