Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Чарлі Шин завершує кінокар’єру

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Чарлі Шин завершує кінокар’єру

Голівудський актор Чарлі Шин, який останнім часом з’являється в новинах через свої скандальні витівки, спричинені проблемами з алкоголем і наркотиками, заявив, що завершує свою більш ніж 30-річну кінокар’єру. За словами зірки, закінчивши зніматися, він планує повністю присвятити себе сім’ї та дітям.

Чарлі Шин, якого торік звільнили із серіалу «Два з половиною чоловіка» за неадекватну поведінку, повідомив журналістам, що зйомки в новому серіалі «Управління гнівом» стане його «лебединою піснею». «Покинувши цей бізнес, я планую присвятити залишок днів перегляду футболу та прогулянкам у парку. І, звісно, спілкуванню зі своїми близькими. По завершенні зйомок в «Управлінні гнівом» я буду відпочивати», — зізнався 46-річний актор.

У Чарлі Шина є 26-річна донька від першого шлюбу, ще дві дівчинки — від другого, і дворічні сини-близнюки — від третього. «За понад 30 років зйомок я зрозумів, що у світі, крім кіно, є набагато більше речей, якими варто займатися. Моє життя перетворилося на справжню телевізійну мрію. Багато хто хотів би бути на моєму місці, але не всі розуміють, наскільки це непросто. Я дуже втомився носити чужі маски, вимовляти написаний кимось текст і жити в придуманому іншими людьми світі», — додав п. Шин.

Нагадаємо, що 2010 року Чарлі Шин потрапив до реабілітаційного центру через проблеми з наркотиками й алкоголем, а також був визнаний винним і засуджений до умовного терміну за те, що напав на дружину з ножем і погрожував її вбити. У лютому 2011-го він розлучився з третьою дружиною.

У березні 2011 року студія Warner Bros. розірвала контракт із Чарлі Шином, який знімався в її популярному телесеріалі «Два з половиною чоловіка». Незважаючи на популярність, наприкінці лютого серіал було знято з ефіру. Гонорар п. Шина за один епізод стрічки сягав, за наявними даними, 1,8 млн USD. Актор утратив солідне джерело доходу й становище найбільш високооплачуваного актора на американському телебаченні. Він подав до суду на Warner Bros. і її продюсера Чака Лоррі, зажадавши від них 100 млн USD відступ­них. Чарлі виграв справу, проте суд зо­бо­в’язав кіностудію виплатити акторові «лише» 25 млн USD.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply