Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Бардо й Делон написали Кернесу

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Бардо й Делон  написали Кернесу

За кілька днів до старту Євро-2012 культові французькі актори Бріджит Бардо й Ален Делон надіслали спільного листа до Геннадія Кернеса, мера Харкова. Зірки присоромили чиновника через погане поводження з бездомними тваринами. Лист акторів було виявлено на особистому сайті п. Бардо.

«Як вам не соромно? Наполегливо просимо вас негайно припинити цю мерзенну бійню, щоб Україна зберегла образ цивілізованої та гуманної держави. Зараз вона втрачає його, і це — ваша провина й ваша відповідальність», — звертаються кінозірки до п. Кернеса. У листі також ідеться про те, що футбольний чемпіонат — недостатній привід для того, щоби прирікати собак на нестерпні страждання. «Про велич країни та моральний стан її народу можна судити з того, як у ній ставляться до тварин», — цитують актори слова індійського політика Махатми Ганді.

Цікаво, що в мерії Харкова нічого не чули про цього листа. «Міська влада Харкова не має жодного стосунку до вбивств собак. У самого мера є 18 псів. Чи ви можете собі уявити хоча б одного собачника, який віддав би наказ знищувати собак?» — запевнив директор Департаменту в справах інформації та зв’язків з громадськістю. А в міському Центрі поводження з тваринами вважають, що деякі зоозахисні організації спеціально нагнітають пристрасті, щоби попіаритися на цій темі.

Нагадаємо, що на початку травня ц. р. Ален Делон приїжджав на кінофестиваль «Харківський бузок», де хтось зі захисників тварин міг йому поскаржитися на звірства. А Бріджит Бардо, як відомо, уже писала подібного листа й до Віктора Януковича.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply