Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Авріл Лавін розповіла про свою хворобу

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Авріл Лавін розповіла про свою хворобу

Avril Lavigne

Співачка Авріл Лавін, котра вже близько півроку не з’являється на публіці, дала ексклюзивне інтерв’ю виданню People. Зокрема, розповіла про недугу, із якою бореться. Артистка стривожилася в жовтні минулого року, коли разом з подругами вирушила до Лос-Анджелеса святкувати своє 30-річчя. Тоді Авріл раптом стало дуже погано. До цього випадку вона вже кілька місяців відчувала нездужання, причину якого лікарі не могли виявити.

«Я ледь могла їсти, а коли дівчатка вирушили плавати в басейн, то зрозуміла, що мені потрібно лягти. Друзі поцікавилися, що зі мною, але я не знала, що відповісти», — розповіла Авріл. Невдовзі після цього випадку співачка пройшла обстеження, яке показало, що у неї — важка форма хвороби Лайма, яка передається при укусі кліща.
Артистка переїхала у свій будинок в Онтаріо, де за нею протягом п’яти місяців доглядала мати. «Я не могла ні дихати, ні говорити, ні рухатися. Думала, помираю. Могла тижнями не приймати душ, просто не мала сил устати. Було повне відчуття того, що з мене висмоктали життя», — поділилася спогадами співачка. Зараз вона почувається краще й готова рухатися вперед. Уже цього місяця готується до виходу її сингл Fly, написаний на підтримку Олімпійських ігор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply