Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Аґілеру здолав «зелений змій»

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Аґілеру здолав  «зелений змій»

Співачка Крістіна Аґілера має проблеми зі зайвою вагою й алкоголем. Джерела з оточення артистки стверджують, що зірка поволеньки спивається. І саме через звичку «хильнути чарчину» п. Аґілера й гладшає. Це — жахливо, але друзі та знайомі співачки стверджують, що проблема з алкоголем стоїть досить гостро. Крістіна вживає спиртне щодня й не бажає відмовляти собі в п’янких трунках.

«Крістіна цілими днями спить, а ввечері починає пити, — розповідає джерело з оточення артистки. — Її життя стрімко котиться донизу. Вона набирає вагу через алкогольні напої й не може зупинитися. Її друзі дуже за неї переживають і наполягають, аби вона звернулася по допомогу до фахівців. У неї вдома панує хаос, по будинку розкидані пляшки з-під алкоголю, вона їсть і п’є прямо в ліжку».

Більше того, стало відомо, що на зйомках американського телешоу «Голос» уся знімальна група разом із колеґами Крістіни по суддівству зненавиділа зірку через її неадекватну поведінку. За чутками, п. Аґілера навіть на зйомки приходить п’яна.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...