Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

На території гостинності LeoFan — етно-диско

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

На території гостинності LeoFan — етно-диско

У парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького у Львові 26 червня на території гостинності LeoFan відбулося цікаве дійство — вечорниці «Етно-диско» у виконанні Олега Скрипки та скрипаля Василя Попадюка. Львів’яни танцювали під супровід етнічної музики Dj О’Скрипки, котра доповнювалася незвичним звучанням неймовірного скрипаля-віртуоза.

Головний ініціатор і творчий керівник проекту «Українські етно-диско-вечорниці» — Олег Скрипка, керманич леґендарного українського гурту «Воплі Відоплясова». У цьому проекті — максимально веселому, максимально драйвовому, максимально етнічному й максимально танцювальному — сам артист блискуче виступає в ролі діджея, ориґінально вплітаючи в новий формат велику колекцію етнічної музики з усього світу та змушуючи танцювати всіх — від малого до великого, ориґінально додаючи до електронного звуку компакт-дисків акомпанемент живого баяна, власного співу, гітари чи труби.

Поєднуючи форми традиційних українських вечорниць і модної сучасної дискотеки, DJ О’Скрипка матеріалізує атмосферу автентичних українських вечорниць у справжнє свято сучасної молоді — «Вечорниці в стилі етно-диско». А мандрівки проекту Україною, Росією та європейськими містами вже встигли перетворитися на добру традицію: протягом трьох останніх років «Етно-диско-вечорниці» здолали шлях від Прикарпаття до Далекої Півночі, а також відвідали Росію, Швейцарію, Норвегію, Італію та Францію.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply