Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Meest-America на фестивалі в Стейтен-Айленді

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Meest-America на фестивалі в Стейтен-Айленді

На фестивалі

Уже другий рік поспіль компанія Meest-America стає спонсором «Українського фестивалю» Української католицької церкви Пресвятої Трійці на Стейтен-Айленді. Цьогорічний, п’ятий фестиваль, як і попередні, викликав жваве зацікавлення серед української громади і не тільки, адже було чимало гостей інших національностей.
Щоправда, всі переживали за погоду, бо за прогнозами синоптиків упродовж дня мав падати дощ. Проте, як зазначають організатори фестивалю, їхня церква — благословенна Богом, оскільки загалом була гарна погода і свято вдалося на славу.
Розпочалося воно молитвою та вітальними словами. Зокрема, консул Мирослав Кастран прочитав вітання Ігоря Сибіги, Генерального консула України в Нью-Йорку. У ньому було наголошено, що фестиваль відбувається в час, коли всі українці готуються відзначити 25-ту річницю проголошення незалежності України, й на тому, що скрізь, де у світі проживають українці, вони ніколи не залишаються байдужими до своєї історичної Батьківщини, підтримуючи її в добру та лиху годину.
А відтак вирувало свято української культури, свято музики, танцю та кухні. Як завжди, людно було біля намету компанії Meest-America. Її представники не тільки вже традиційно дарували гостям торбинки, горнятка та практичні сувеніри з логотипом Meest-America і тижневик «Міст», а й провели розіграш нових цікавих призів — відеокамери GoPro і трьох безкоштовних посилок. Також діяв майстер-клас дизайнерки Ірини Лисої.
Розіграш лотереї від Meest-America на фестивальній сцені став однією з родзинок свята. Значна заслуга в цьому — Михайла Хомина, незмінного впродовж усіх п’яти років ведучого концертної програми. До слова, треба було бачити його радість, коли саме він виграв одну з безкоштовних посилок від компанії. Дві інші посилки виграли Сергій Федірець і Мар’яна Колодко.
Сергій був присутній під час розіграшу і також не приховував своїх емоцій. Розповів, що дуже хотів виграти відеокамеру, адже йому разом із дружиною Юлією доводиться багато мандрувати. В Америку він приїхав майже 20 років тому з Полтавщини.
Але головний приз дістався Тетяні Городецькій із Брукліна. Хоч вона і не була присутня під час розіграшу, представник компанії зателефонував їй і вже найближчим часом відеокамеру GoPro буде вручено. Як розповіла п. Тетяна, вона приїхала в США 2002 року із сім’єю з Вінниці, тут закінчила коледж і тепер працює в медичному офісі в Нью-Йорку. Разом із друзями вона також дуже любить подорожувати і вже має чимало планів на це літо, тож відеокамера виявилася особливо доречною. За словами переможниці, після Green Card, це — найбільший виграш у її житті.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...