Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Лідер Aerosmith Стівен Тайлер має українське коріння

Автор:

|

Березень 23, 2017

|

Рубрика:

Лідер Aerosmith Стівен Тайлер має українське коріння

Стівен Тайлер — американський музикант, автор пісень, відоміший як лідер гурту Aerosmith. Він народився 26 березня 1948 року в місті Йонкерс американського штату Нью-Йорк. Предки Стівена з боку батька, котрий також був музикантом, тільки в жанрі класичної музики, — італійського та німецького походження, а по лінії матері — польського, українського й американського. Батько матері був українцем.
Друга дитина в сім’ї. Сестра — Лінда. Пізніше його сім’я переїхала в Йонкерс, де Тайлер вступив у Вищу школу ім. Рузвельта. Був виключений за вживання наркотиків.
1970 року разом із гітаристом Джо Перрі заснував гурт Aerosmith. В гурті, крім вокалу, грає відразу на кількох інструментах: губна гармоніка, клавішні, ударні, бас-гітара, мандоліна, скрипка, флейта. Був двічі одружений, у нього четверо дітей. Одна з них — відома актриса Лів Тайлер. Менш відома, але також знімається в кіно і працює моделлю.
У 1970-х і на початку 1980-х рр., Тайлер був також відомий за його пристрасть до наркотиків та алкоголю. Протягом його яскравих і динамічних виступів, він зазвичай виходив на сцену в яскравому та барвистому одязі, і його фірмовим знаком стали мікрофонні стійки, з прив’язаними на них шарфами. Його ім’я опинилося на 99-й позиції в списку найкращих вокалістів за версією журналу Rolling Stone. Також він відзначений на третьому рядку в гіт-параді вокалістів 100 Parader’s Metal.
2007 року Стівен уклав угоду з ігровою компанією Activision, на право використовувати зовнішність і пісні гурту Aerosmith в грі Guitar Hero: Aerosmith (2008). У листопаді 2009-го в своєму он-лайн інтерв’ю оголосив про вихід з гурту. У грудні 2009-го вирушив на лікування від наркотиків в афганському реабілітаційному центрі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...