Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Концерт дитячого хору «Жайвір»

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Концерт дитячого хору «Жайвір»
Хор «Жайвір» із піаністом Оксаною Скірою та музичним керівником Олесею Коник

Хор «Жайвір» із піаністом Оксаною Скірою та музичним керівником Олесею Коник

Дитячий хор «Жайвір» осередку Спілки української молоді (СУМ) у Торонто був створений кілька років тому з ініціативи музичного керівника Олесі Коник. Тепер «Жайвір» займає важливу нішу в житті нашої громади, беручи участь у концертах на вшанування наших героїв, письменників, поетів і відзначення державних свят. Незважаючи на те, що до складу хору входять діти віком до 13 років, хор талановито виконує пісні підвищеної складності.
15 червня «Жайвір» дав свій перший сольний концерт, присвячений Дню батька. Програма виступу складалася з 18 пісень, у тому числі: духовних — «Пречиста Мати», «Під твою милість»; на слова Тараса Шевченка — «Учітеся, брати мої», «Зацвіла в долині»; жартівливих — «Зелене слоненя» й «Папуга».
Значущості святові надавала присутність в залі автора численних дитячих пісень Анатолія Житкевича, адже деякі з них виконує й «Жайвір».
Оля Рашкевич, працівник кредитової спілки «Будучність», привітала учасників хору, подякувала їм і їхнім батькам за працю над збереженням української пісні та вручила подарунки.
Після концерту розпочалася забава, ігри та конкурси, підготовлені й проведені Галиною Данко. На свято завітав Лис Микита, представник дитячого рахунку в КС «Будучність».
Дякуємо батькам, які доклали багато праці, щоби свято було затишно-родинним і веселим. Дякуємо спонсорам — КС «Будучність», д-ру Оксані Піх, агенту з продажу нерухомості Оксані Галичин, д-ру Террі Волощуку, д-ру Річарду Гарейчуку, д-ру Мауріціо Берко, адвокату Оксані Мирутенко та крамниці Kingsway. Дякуємо всім, хто прийшов і підтримав наших маленьких, але таких важливих артистів! Усі разом ми можемо робити гарні та корисні справи.
Шановні батьки, записуйте дітей до хору «Жайвір». Діти вчаться співати та вивчають українську мову, а батьки отримують задоволення від гарного спілкування й талановитих виступів своїх дітей! Щодо більш детальної інформації просимо звертатися до керівника хору Олесі Коник за тел.: 416-246-1371.
Наталка Попович, голова Адміністративного комітету ансамблів СУМ-Торонто

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply