Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

ФУВУ вручила літературно-наукові премії

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

ФУВУ вручила літературно-наукові премії

Аскольд Лозинський підписує свою книжку

У Київському міському Будинку вчителя 30 серпня ц. р. відбулося урочисте вручення премій Літературно-наукового конкурсу ім. Воляників-Швабінських фундації Українського вільного університету (ФУВУ). Такий конкурс відбувається щорічно з 1999 року. Премії надаються за опубліковані попереднього року праці з метою відзначити творчі успіхи та заохотити до дальшої літературно-наукової праці. Премії вручав Аскольд Лозинський, голова ФУВУ.
Журі конкурсу в складі Марія Поліщук, Ігор Мірчук, Оля Кузишин-Воляник та Ігор Николюк працювали з 1 липня по 15 серпня та розглянули 45 повістей, новел, поезій, наукових есеїв тощо, які були видані 2016-го та надіслані до Фундації.
Першу премію надали Петрові Ковалю за спогади «Діти берегів часу». Дві другі премії: Михайло Романюк за монографію «Золочівська округа УПА у національно-визвольному русі (1937-1953)»; Світлана Талан за роман «Повернутися дощем». П’ять третіх премій: Тетяна Коломійченко за роман «Лабіринти життя»; Валерія Бурлакова за «Життя P. S.»; Леонід Логвиненко за есеї, вірші, світлини «Місячна соната України»; Олег Гончаренко за виставку фото-поетичних колажів «АТО. Моменти істини»; Леся Смирна за бібліографічний покажчик «Мистецький нонконформізм України в інтонаціях».
Голова фундації висловив признання всім часникам конкурсу та закликав до дальшої творчості. Після нагородження відбулася презентація книжки п. Лозинського «Близька Україна із нью-йоркського зошита».
У заході, крім представника ФУВУ, лауреатів та їхніх родичів були також гості, серед котрих такі відомі діячі культури, освіти та суспільно-громадського життя, як Дмитро Павличко, Володимир Василенко, Іван Заєць, Михайло Ратушний, Володимир Сергійчук, Олесь Янчук, Славко Молганов, Михайло Кулиняк, Іван Драч й інші.
Прес-служба ФУВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply