Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Форум видавців

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Форум видавців

Мар'яна Савка

Цьогорічний Форум видавців у Львові проходив 11-14 вересня ц. р. Крім книжок там було ще чимало цікавого. Так, 12 вересня львівська письменниця Христина Лукащук репрезентувала першу дитячу книжку про події на Майдані — «Казки про Майдан». «Це – книга для маленьких, котрі все бачать, розуміють і по-своєму сприймають. «Казка про Майдан» — перша спроба говорити з малими дітьми про складні речі засобами казки», — розповіла Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева». Авторка створила не лише текст, а й ілюстрації до книги.

13 вересня книжкове свято відвідав Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Із цією метою владика рейсовим літаком прибув до Львова. Відразу з летовища він поїхав на Форум видавців, де представив видання Київського патріархату, книжки, які переклав сам із російської та грецької мов.
А ще зазначимо, що тепер кожен може писати, як Тарас Шевченко. Скачати шрифт Kobzar KS, що імітує почерк Кобзаря можна з офіційного сайту проекту — kobzar.kyivstar.ua. Про це автори проекту розповіли під час презентації шрифту, що відбулася у рамках Форуму видавців у Львові. Шрифт, адаптований як до кириличних, так і до латинських літер, підтримує близько 100 мов, має власні цифри, пунктуаційні та математичні знаки тощо. Основою для шрифту стала рукописна збірка творів Кобзаря — «Три літа».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply