Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Єпископи УПЦ закликали до підтримки України

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Єпископи УПЦ закликали до підтримки України

«Наша Батьківщина Україна знову є під загрозою придушення та репресій», — так відреагував Собор єпископів Української православної церкви (УПЦ) у США на вторгнення Росії в Крим. У зверненні з приводу загрози війни в Україні владики УПЦ у США закликали світову спільноту не залишати її наодинці з російським аґресором: «Весь світ дивиться. Світ каже: «Стоп!» Світ каже: «Ідіть додому!» Світ каже: «Україна має право на самовизначення!» А в реальності що прості слова зроблять? Чи світ зробить щось більше, ніж виголошення попереджень? Чи світ цього разу подбає про те, щоб Україна та її народ не стали суб’єктом ґеноциду? Чи світ ще раз скаже, що не буде марнувати сили, щоби відвести ведмедя на його територію, а потім просто стане німим? Слова є просто слова, які не несуть зі собою влади чи сили. Ніхто ж не вбачає приходу війська зі Заходу в Україну. Це лише більше покалічить український народ — пам’ятаєте, коли востаннє прийшли зі Заходу війська, яких спочатку бідний народ вважав визволителями? Ні, військові сили не в змозі допомогти. Слова сучасної дипломатії повинні мати за собою ефективні економічні, політичні та соціальні дії й санкції, що допоможе загарбникам зрозуміти, що їхні старання є марні й руйнівні для самих себе та їхніх людей. У час загрози, яка нависла над незалежною Україною, владики вимагають від політичних лідерів у США й усього світу «негайних сильних, ефективних і гідних дій, поки ще не пізно».

«Ми закликаємо все наше духовенство, вірних і парафіяльні громади бути на зв’язку з нашим президентом, губернаторами та законодавцями штатів для вироблення стійкої позиції в підтримці України та її громадян», — ідеться у зверненні.
Владики УПЦ у США запевнили у своїй молитовній і гуманітарній підтримці України: «Ми залишаємось у солідарності з нашими православними, католицькими лідерами та лідерами інших віросповідань в Україні, котрі показали відданість до свого стада своїми постійними молитвами й турботою про тих, що сиділи на камінні Майдану. Ми особисто доставили матеріальну підтримку лікарням, що доглядають за постраждалими та їхніми сім’ями. Сьогодні ми закликаємо наших братів – єпископів православних Церков із цілого світу, щоби вживали їхню Богом дану владу й зверталися до Росії щодо припинення атак на православних братів! Ми закликаємо християн інших конфесій і релігійні групи із цілого світу закликати своїх вірних, аби ті голосили й допомагали позбутися можливого перевороту нації, котра вже й так пережила достатньо таких переворотів. Справді витерпіла! Тільки через Ласку Божу Україна відродилася 24 роки тому, незважаючи на слабкі та поділені відділи управління на всіх рівнях — політичних, соціальних, церковних і інших. Настав час для України процвітати, так як вона вже почала робити, — не будучи загрозою для сусідів та не порушуючи тисячолітніх міжнародних зв’язків».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply