Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Енн Еплбавм презентувала книжку про Голодомор

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

Енн Еплбавм презентувала книжку про Голодомор

Марина Порошенко, Петро Порошенко й Енн Еплбавм

Енн Еплбавм, відома журналістка, письменниця, історик і лауреат Пулітцерівської премії, представила в Києві свою книжку про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні «Червоний голод. Війна Сталіна з Україною». «Вона пояснює радянську політику щодо України. Стають зрозумілими підвалини Голодомору і також те, що для Сталіна Україна була екзистенційною проблемою. Це було не так само, як щодо інших республік. Це було особливою проблемою для Сталіна. Він розумів, що несприйняття комунізму може вплинути на Москву, що практично й сталося 1918-го. Він боявся. Це я й хотіла передати в назві: що книжка — більше, ніж про 1932 рік», — розповіла п. Еплбавм. Праця вийшла наразі лише англійською, планується переклад українською мовою, можливо, буде й варіант російською.
Зазначається, що книжка Енн Еплбавм, що вийшла у Великій Британії та США, стала приводом для додаткової уваги до історії України, зокрема злочинів сталінського режиму. Автор наполягає, що Голодомор — це акт ґеноциду щодо народу України.
Із письменницею зустрілися Петро та Марина Порошенки. «Хочу подякувати за вашу тверду та міцну позицію зі захисту свободи та демократії у Східній Європі загалом, і в Україні зокрема», — зазначив Президент. Він також подякував за тверду позицію п. Епелбаум у підтримці суверенітету та територіальної цілісності, а також свободи та демократії в України.
Енн Епелбаум подякувала главі держави за запрошення та можливість зустрітися. Вона зазначила, що її нова книжка — це дослідження періоду історії України, починаючи з 1917 року, в якому розкривається сталінська політика щодо до українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...