Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

«Зима у вогні» має нагороду Американської телеакадемії

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

«Зима у вогні» має нагороду Американської телеакадемії
Афіша стрічки «Зима у вогні»

Афіша стрічки «Зима у вогні»

Американська телеакадемія нагородила документальну стрічку «Зима у вогні», зняту в копродукції України, США та Великої Британії, спеціальним призом The Television Academy Honors. Ця нагорода є традиційною відзнакою для стрічок, які, на думку телеакадеміків, «надихають, підвищують обізнаність і мотивують до змін».
«Від імені моєї країни й усієї міжнародної команди, яка працювала над фільмом, я дуже вдячний за цю нагороду. Революція гідності багато чому мене навчила й я прагнув задокументувати її та показати світові. Ця відзнака дуже важлива для України, що продовжує свою боротьбу. Я хотів би присвятити цю нагороду усім тим, хто віддав своє життя за свободу», — сказав Євген Афінеєвський, режисер фільму.
На церемонії в Лос-Анджелесі було заявлено про унікальний краудсорсинговий досвід створення стрічки, через що вперше в історії «кришталевих глобусів», вручених команді, було кілька. Один залишиться у американських колег, два інших поїхали в Україну», — розповіла Ліна Клебанова, одна з українських продюсерів фільму.
«Зима у вогні» ґрунтується на документальних зйомках, інтерв’ю та свідченнях очевидців 93-денних подій на Майдані в центрі української столиці з грудня 2013-го по лютий 2014 року. Світова прем’єра відбулася на Венеційському кінофестивалі у вересні 2015-го. Показ фільму також відбувся у секції документальних фільмів на міжнародному кінофестивалі в Торонто-2015, де він отримав приз глядацької аудиторії за найкращий документальний фільм. «Зима у вогні» була і в п’ятірці претендентів на «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...