Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Знову в Києві. Микита Михалков знімає в українській столиці кіно

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Знову в Києві. Микита Михалков знімає  в українській столиці кіно

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулися зйомки документального фільму Микити Михалкова про Петра Столипіна.

Російський режисер на чолі знімальної групи телекомпанії BCBG Production прибув до Києво-Печерської лаври, щоби на замовлення телеканалу «Россия-1» розпочати зйомку історичної документальної стрічки про прем’єр-міністра Російської імперії Петра Столипіна.

Зйомки фільму проходять у рамках проекту, присвяченого проведенню Року історії Росії та 150-річчю від дня народження російського реформатора, похованого на території Києво-Печерської лаври, біля Трапезного храму.

Микита Михалков виступає як керівник і ведучий картини. Зйомки частини фільму відбудуться на території Києво-Печерської лаври, на тлі її пам’яток, біля могили Петра Столипіна та в інтер’єрі виставки, присвяченої його пам’яті.

Нагадаємо, у російській історії Столипін відомий насамперед як реформатор і державний діяч. На нього було вчинено 11 замахів. Під час останнього, скоєного в Києві Дмитром Богровим, Столипін був смертельно поранений і через кілька днів помер.

Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply