Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Знімають кіно про Олексу Довбуша

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Знімають кіно про Олексу Довбуша
Сцена з фільму «Легенда Карпат»

Сцена з фільму «Легенда Карпат»

У Чернівцях та у горах Вижницького району проходять зйомки фільму про Олексу Довбуша під робочою назвою «Легенда Карпат». Наразі тривають зйомки промо-ролика та кінопроби. На головні ролі у стрічці претендують лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин і чернівецька співачка Марія Яремчук.
У руках у головних дійових осіб пістолі, рушниці, ножі, шаблі, бартки (топірці) — на майданчику знімають бойові сцени. Для одного епізоду роблять до 20 дублів. В одній зі сцен представник влади з рушниці вбиває друга Олекси Довбуша. Уже в наступній сцені головний герой намагається помститися. Постріл із пістоля в одного противника, підніжка і удар топірцем — в іншого. Зло — покаране.
Режисером фільму виступає чернівецький підприємець Сергій Скобун. Він також є і співпродюсером проекту. «Олекса Довбуш — це той українець, на котрого має рівнятися наша молодь, — розповідає п. Скобун. — У цієї людини була своя життєва позиція, яка не може не вражати. Якщо ти — українець, то маєш рівнятися не на Сталлоне чи ще когось, а на наших звичайних хлопців. Таких, яким був Олекса».
Автори проекту не розкривають усіх таємниць сюжету. Але запевняють, що глядачі нудьгувати під час перегляду не будуть. «Тут охоплюється період життя Олекси Довбуша зі самого дитинства і до моменту його становлення як захисника бідних, українського Робін Гуда, — ділиться планами Марина Угрин, керівник компанії Art Line, яка займається менеджментом фільму. — Він у дитинстві був німий. До того часу, коли потрапив зі своїм дядьком до мольфара. Зустріч малого Олекси з мольфаром ми знімали першого дня, у музеї під відкритим небом у Чернівцях. Бої знімаються на горі Цецино. Ще один день проведемо у Вижницькому районі на перевалі Німчич, Протятих каміннях, у Долішньому Шепіті і на перевалі Шурдин.
За три знімальних дні мають відзняти матеріал на промо-ролик. І вже остаточно визначитись із ролями. «Я спілкувалася з операторами, котрі бачили трохи відзнятого матеріалу з Валерієм Харчишиним і Марічкою Яремчук. Усі кажуть, що ці актори дуже підходять під свої ролі. Якщо все буде вдало, то впродовж місяця можна буде побачити результати цих зйомок у промо-ролику», — додала п. Угрин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply