Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Заявка на «Оскар»

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Заявка на «Оскар»
Сцена зі стрічки "Імітаційна гра"

Сцена зі стрічки “Імітаційна гра”

Фільм «Імітаційна гра» з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі отримав головний приз міжнародного кінофестивалю в Торонто — «Приз глядацьких симпатій». У стрічці також знялися Кіра Найтлі та Меттью Ґуд. Прем’єру в кінотеатрах США і Великої Британії заплановано на листопад 2014 року.

Драма норвезького режисера Мортена Тільдума розповідає історію британського криптографа Алана Тьюрінга, котрий зламав код німецької військової шифрувальної машини «Еніґма». Сценарій кінофільму 2011-го потрапив до списку найкращих відкинутих Голівудом скриптів і був узятий у роботу кіностудіями Black Bear Pictures і Bristol Automotive тільки через два роки.
Міжнародний кінофестиваль у Торонто часто називають провісником майбутніх лауреатів премії «Оскар». У різний час участь в огляді брали такі стрічки, як «12 років рабства», «Король говорить!», «Мільйонер із нетрів», «Краса по-американськи» й «Амелі», які потім стали переможцями в Америці. На відміну від інших подібних фестивалів, у Торонто відсутнє офіційне журі — переможця визначають глядачі за результатами голосування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply