Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Завершилися зйомки першого українського фентезі

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Завершилися зйомки першого українського фентезі
Сцена з фільму

Сцена з фільму

Завершилися зйомки першого українського фентезі «Сторожова застава». Це — перший український фільм про супергероїв із сучасними візуальними ефектами для широкої аудиторії, знятий за мотивами однойменної книги українського письменника Володимира Рутківського. «Це — історія про те, як звичайний школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє у загадкове минуле, де знайомиться з давніми богатирями Олешком, Іллею, Добринею та разом із ними встає на захист Сторожової застави від половців. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами та дізнається, що таке справжня хоробрість», — йдеться в описі до фільму. Прем’єра «Сторожової вежі» запланована на 22 грудня.
Локаціями для зйомок фільму стали українські Карпати, Скелі Довбуша, Коростишівський кар’єр, Тетерівський кіш, таємничі озера та болота, а також натурний майданчик кіностудії Film.ua, де спеціально були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави. «Коли я вперше потрапив до табору половців, то якби не знав, що це декорація, то подумав би, що це реальне поселення, де не один рік живуть люди. Настільки переконливо була передана атмосфера справжнього аулу», — поділився враженнями Ерболат Тогузаков, виконавець ролі Шамана.
Спеціально для зйомок художник по костюмам Антоніна Белінська й її команда розробили понад півтори сотні ексклюзивних костюмів, які згодом були виготовлені вручну. Важко уявити, але обладунки Добрині складаються з півтисячі пластин, а важить костюм богатиря понад 30 кг.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

  • Ратмир

    Чекаємо

Loading...