Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 21, 2019

За українську стрічку «взявся» Голівуд

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

За українську стрічку «взявся» Голівуд

Роберт Патрик у ролі Захар Беркут

Творці «Сторожової застави» планують зняти в Карпатах ще один фільм — «Захар Беркут». До знімальної команди історичного екшену «Захар Беркут» приєдналися й голлівудські колеги. Разом із режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим як співрежисер над стрічкою працюватиме Джон Вінн. Продюсерами фільму з американського боку виступлять Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.
Головну роль у стрічці зіграє голівудський актор Роберт Патрік. Він найбільше відомий глядачам завдяки ролі у фільмі «Термінатор-2», де зіграв робота Т-1000. Інформацію про зйомки в Карпатах актор розмістив у Instagram. Актор активно публікує у своєму мікроблозі світлини з Карпат та Львова. Також про його участь у проекті є інформація і на авторитетному кіноресурсі IMDB.
З повідомлення на цьому сайті стало відомо, що інші головні ролі також зіграють англомовні актори. Так, у ролі Мирослави буде Поппі Дрейтон, котра брала участь у серіалі «Абатство Даунтон», у ролі Тугара Вовка — Томмі Фленаґан із «Хороброго серця» й інші.
За всю творчу та змістову частину «Захара Беркута» відповідатиме українська команда на чолі з п. Сеїтаблаєвим. Голівудські партнери фільму забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.
Зйомки історичного екшену «Захар Беркут» розпочнуться в середині червня ц. р. в Карпатах. Повний акторський склад фільму буде оголошено незабаром. Прем’єра стрічки запланована на 2019 рік. «Співпраця з американськими партнерами — це насамперед наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати далеко за межами країни красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику, «інфікувати» не лише українського, але й західного глядача нашою країною, — коментує режисер Сеїтаблаєв. — У сценарії стрічки ми зберегли всі основні меседжі, закладені класиком у своєму творі: ідеї громадянського суспільства, єднання, самовідданості та чесності».
Нагадаємо, що онук Івана Франка буде консультувати знімальну групу в питаннях творчості поета. Творча команда проекту, представники Фонду, знавці творчості Івана Франка, культурологи, історики й етнографи об’єднають свої зусилля у роботі над майбутньою екранізацією. Згідно з умовами Меморандуму Фонд здійснюватиме інформаційну підтримку компанії Kinorob, що необхідна в цілях виробництва фільму, та надаватиме консультації з питань творчості Івана Франка. Крім цього, під час всього періоду виробництва стрічки, партнери проводитимуть спільні заходи, що стосуються доведення до публіки інформації про історичний фільм «Захар Беркут».
21 грудня 2017-го творці фільму «Захар Беркут» репрезентували перший ролик про підготовчу експедицію знімальної групи стрічки. 30 травня ц. р. на сторінці фільму повідомили, що підготовка до зйомок історичного екшину «Захар Беркут» розгорнулася повним ходом. Група майбутньої стрічки мандрувала Карпатами у пошуках мальовничих пейзажів для зйомок, та вивчення життя і культури місцевих жителів. Творці також відвідала село Нагуєвичі, де народився і працював над повістю Іван Франко. Було вирішено знімати на Манявському водоспаді.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...