Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 15, 2018

За творами львівського письменника знімуть серіал

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

За творами львівського письменника знімуть серіал

Небо над Віднем

Українська компанія Film.ua планує зняти у копродукції з Польщею детективний серіал «Лемберґ», за романами та повістями львівського письменника Богдана Коломійчука, події яких відбуваються у Львові початку XX ст.
До роботи над пілотною серією вже залучені двоє польських сценаристів, а виробництво восьмисерійного серіалу заплановане на літо наступного року. «В основу екранізації будуть покладені книги «В’язниця душ» та «Небо над Віднем». А вже на цій основі буде писатися сценарій», — розповів п. Коломійчук.
Головний герой серіалу «Лемберґ» — комісар львівської поліції Адам Вістович, котрий є втіленням антигероя. На перший погляд, він — малоприємний чоловік, міцний, гладкий, схильний до алкоголю та брутальної лайки, але при цьому — дуже досвідчений поліціянт. Йому в компаньйони надсилають молодого поліцейського з Кракова Анджея Самковського, котрий щойно закінчив університет і несподівано для себе отримав спрямування в Лемберґ, на околиці імперії, замість бажаного Відня.
Богдана Коломійчук — 32-річний львівський письменник, котрий отримав Гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова 2013» за роман «Людвисар. Ігри вельмож», події якого розвиваються у Львові у XVI ст. У 2014-2015 рр. письменник опублікував ще три збірки повістей, присвячених розслідуванням Адама Вістовича, львівського комісара поліції початку XX ст.

Ольга Перехрест, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...