Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

YouTube заблокував українське кіно

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

YouTube заблокував українське кіно

5baksiv.net

Відеохостинг YouTube заблокував 16-й епізод українського серіалу 5baksiv.net через скарги користувачів на монолог «кіборга». Зокрема, серія містить монолог демобілізованого десантника дядька Колі, котрий захищав Донецький аеропорт ім. Прокофьєва (ДАП), роль котрого виконує Ігор Пісний. Персонаж дядька Колі було створено як збірний образ, він ґрунтується на свідченнях реальних «кіборгів», котрі захищали ДАП, зокрема, бійця 95-ї аеромобільної бригади з позивним «Дім-Дім».
Монолог містить подробиці реального бою і розповідь про злочини влади проти українських військових і добровольців. Оскільки серія не містить жодних рекламних проявів, сцен насильства, сексуального характеру або ненормативної лексики, творча група проекту вважає, що менеджерів YouTube навмисне ввели в оману недобросовісні глядачі, котрі мали на меті блокування саме цієї серії.
Команда 5baksiv.net подала апеляцію YouTube і чекає відповіді ресурсу. Подивитися вилучену з каналу серію можна на сайті телеканалу U? Перший. 5baksiv.net — це перший український веб-серіал. Проект створений за підтримкою BBC Media Action і фінансується урядом Великої Британії та Державним департаментом США. Вже опубліковано 16 серій серіалу, загалом сезон буде складатися з 38 епізодів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...