Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Візьміть участь у національному молодіжному відеофестивалі

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Візьміть участь у національному молодіжному відеофестивалі

PLURAL+

Представництво Міжнародної організації з міґрації (МОМ) в Україні приєднується до глобальної спільної ініціативи Альянсу цивілізацій Організації Об’єднаних Націй (АЦ) та МОМ «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+», що має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео на тему міґрації, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи та розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.
МОМ запрошує молодих людей від 16 до 25 років узяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE, який ставить за мету зацікавити молодь у цьому питанні та висловити власні думки й ідеї щодо міґрації, розмаїття та соціальної інтеграції в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.
Охочі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у Правилах та вимогах для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE та Заявці на участь. У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38-044-568-50-15, або пишіть на електронну пошту iomkievfestival@iom.int.

Як встигнути на конкурс?
Комплекти документів, що містять заповнену та підписану форму заявки та DVD диск із відео, мають бути надіслані поштою до 18:00 (за київським часом) 31 серпня 2016 року.

Хто може взяти участь?
Громадяни України віком від 16 до 25 років, котрі проживають в Україні, або тимчасово перебувають за кордоном, а також іноземні громадяни віком від 16 до 25 років, котрі на законних підставах перебувають в Україні.

Хто вибиратиме переможців?
Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ і партнерських організацій. Кожна робота буде оцінена принаймні двома членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки Відбіркова комісія обере переможців. Рішення Відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду.

Що отримають переможці?
Автори трьох найкращих відео отримають призи від Представництва МОМ в Україні та партнерських організацій і будуть запрошені відвідати концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні.
Представництво МОМ в Україні заохочує учасників національного відеофестивалю PLURAL+ UKRAINE також надсилати свої відео для участі в глобальному конкурсі PLURAL+. Деталі участі доступні на веб-сайті http://pluralplus.unaoc.org

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...