Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Упродовж двох днів у Львів грав роль італійського міста

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Упродовж двох днів у Львів грав роль італійського міста

22 та 23 жовтня в центрі Львова знімали фільм про невідомі сторінки життя великого італійського художника, винахідника та вченого Леонардо да Вінчі. Зйомки проходили на площах Старий Ринок, Музейній, Ринок, вулиці Арсенальній та в Італійському дворику. Сучасне місто Лева перетворилося на Флоренцію, де більш як шістсот років тому жив да Вінчі.

Фільм із робочою назвою “Леонардо да Вінчі” знімають продакшн-студії FILM.UA спільно з Signal RED.
“Історія, розказана другом Леонардо да Вінчі, проллє світло на життя майстра у Флоренції та Мілані в часи політичної нестабільності, на його численні досліди в науці й мистецтві. Стрічка розповідає про останні дні маестро: самотність буде його єдиним вірним супутником – ціною за майже божественний внесок у долю людства”- розповідає креативний продюсер стрічки Оксана Майданська.
У фільмі буде використано багато сучасних технологій, графіки, 3D. Знімають у Києві та Львові. Режисер стрічки – Михайло Херсонський, майстра Леонардо грає Кирило Майкут. Інші актори – це молодь, чимало людей було задіяно в масовці. Загалом участь у зйомках у Львові брало більш ніж 250 осіб.
Роботу над фільмом планують завершити наприкінці року. Триватиме стрічка 52 хвилини.

Степан Коник

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...