Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Український «Очерет» їде в Росію

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Український «Очерет»  їде в Росію

Цього разу подорож — у Росію: до Санкт-Пе­тер­бурґа поїде короткометражка Руслана Батицького «Очерет». Роботу покажуть у конкурсі фестивалю студентських фільмів «Начало».

Кінофестиваль «Начало» заснований Спілкою кінематографістів Санкт-Петербурґа. Одним із його найважливіших завдань є обмін досвідом та ідеями між кіношколами різних країн, а також підтримка нових тенденцій у молодому кінематографі. Цьогоріч кінофорум пройде з 21 до 27 вересня в Будинку кіно Санкт-Петербурґа. Конкурсна програма фестивалю включає чотири номінації — ігрове кіно, документальне кіно, анімаційне кіно, а також роботи тривалістю до п’яти хвилин. «Очерет» змагатиметься в номінації «Найкращий ігровий фільм».

У сюжеті фільму йдеться про жителя українського села, що доглядає за хворою на дитячий церебральний параліч донькою. Одного дня він дізнається, що й сам хворий. На відміну від доньки — смертельно. За дуже короткий термін, відведений лікарями, головний герой повинен вирішити долю дівчинки, яка невдовзі залишиться зовсім сама й не зможе дати собі ради.

Проект «Україно, good­­bye!» включає близь­ко 30 короткометражних фільмів, автори всіх стрічок намагаються дослідити причини масової еміґрації українців із Батьківщини. Вихід альманаху на екрани очікується в листопаді 2012 року.

 Дзвінка Камінь

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...