Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Український фільм — на чолі топ-кіно року

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Український фільм — на чолі топ-кіно року
Сцена зі стрічки «Плем'я»

Сцена зі стрічки «Плем’я»

Журнал The Hollywood Reporter склав рейтинґ найкращих десяти фільмів 2015 року. Список склав кінокритик Тодд Мак-Карті. Перше місце закріплене за українською стрічкою Мирослава Слабошпицького «Плем’я». Експерт називає український фільм «дослідженням ступеня деградації суспільства» та радить шанувальникам кіно запам’ятати прізвище режисера, «навіть коли вони не спроможні його вимовити».
Друге місце віддали фільму «Бруклін» Джона Краулі — екранізації роману про ірландських імміґрантів в Америці. На третьому місці рейтинґу — «Син Саула» угорського режисера Ласло Немеша про Освенцим, лауреат Гран-прі Канського фестивалю. На четвертому місці — американська стрічка «Легенда Г’ю Гласса» Алехандро Гонсалеса Іньярриту з Леонардо ДіКапріо в головній ролі.
П’ятірку найкращих кінострічок замикає фільм «Щоденник дівчинки-підлітка» Маріеля Геллера, що розповідає про дівчинку, котра мала любовні походеньки з бойфрендом її матері. Також у десятці найкращих фільмів опинилися американський анімаційний фільм «Аномаліза», постапокаліптичний бойовик «Шалений Макс. Дорога люті», документальний фільм «Сеймур. Нетривала поява», британська драма «45 років» і фільм про складні взаємини двох жінок «Керол».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply