Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Український Джонні Депп

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Український  Джонні Депп

Українські кінокритики відзначили гарну гру акторів у стрічці Михайла Іллєнка «Той Хто Пройшов Крізь Вогонь».

«Іллєнко відкрив нове обличчя — Дмитра Лінартовича. Він має великий потенціал, дуже харизматичний», — сказав кінокритик Володимир Войтенко про виконавця головної ролі. Нагадаємо, він зіграв радянського льотчика з Полтавщини, який став вождем індіанського племені в Канаді.

Дмитру Лінартовичу — 33 роки, він є актором столичного муніципального театру «Київ». Його батько Кость Лінартович є режисером дубляжу багатьох українських перекладів іноземних фільмів. Дмитро теж займається дубляжем, але вже в амплуа актора.

«Озвучував у стрічці «Я — леґенда» Вілла Сміта, Джастіна Тімберлейка — у «Часі», Ештона Катчера — в «Одного разу в Лас-Веґасі», — зазначив пан Лінартович.

А глядачі вже називають його українським Джонні Деппом. «Після прем’єри підбіг класний такий малий років десяти й каже: «Ти так на Джонні Деппа схожий». Більше відгуків про свою роль я не чув. Дуже важлива для мене думка батька. У дитинстві я багато ким хотів стати, і льотчиком також. Під час зйомок одного з батькових фільмів ми часто їздили на аеродром. Дивився на літаки й думав, як би круто було стати льотчиком. Але й моя робота актора якраз дозволяє спробувати себе в різних професіях. Керувати літаком не навчився, сам підняти його в повітря не ризикну. На знімальному майданчику працював консультант, який пояснював потрібні для кадру деталі. Приміром, коли керуєш літаком-винищувачем, тулуб має бути прикутим до крісла. Якщо нахилишся вліво, літак рухатиметься за тобою. Тож ворушиться тільки голова й права рука на штурвалі», — зазначив Лінартович, додавши, що в майбутньому хотів би втілити на кіноекрані образ князя Володимира Великого.

Соломія Даць

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply