Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 12, 2019

Українські фільми отримали нагороди в Локарно

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Українські фільми отримали нагороди в Локарно

Сцена зі стрічки «Випуск’97»

Нещодавно завершився кінофестиваль у швейцарському місті Локарно. Україна була представлена там двома фільмами, й обидва отримали відзнаки. Режисер Павло Остриков презентував свій короткометражний фільм «Випуск’97». Стрічка стала найкращою короткометражкою за версією молодіжного журі.
У центрі сюжету — чоловік Роман, котрий ремонтує телевізори та продає на ринку антени. Якось він зустрічає свою однокласницю, котру не бачив більше 20 років. І з того часу намагається не втратити її знову.
Кінофестиваль у Локарно — міжнародний захід, що проводиться щорічно в серпні в Швейцарії, починаючи з 1946 року. Він є одним із найдавніших. Особливістю фестивалю є перегляд фільмів на головній площі міста — Пьяцца Ґранде, яка може вмістити близько 8 тис. глядачів.
В основному ж конкурсі було представлено італійсько-український фільм «Ізі». Стрічка отримала нагороду незалежний швейцарських кінокритиків за найкращу акторську роботу. Приз здобув Нікола Ночелла. Трагікомедію знімали Україна й Італія. «Ізі» — історія 35-річного італійця-невдахи на ім’я Ісідоро (саме його і зіграв Ночелла), колишнього автогонщика, котрий на прохання брата їде у високогірне карпатське село, щоб виконати незвичайне завдання: привезти на батьківщину труну з тілом українського заробітчанина.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply