Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Українська Сила

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Українська Сила

На цьогорічному Каннському кінофестивалі було представлено проект українського фільму «Іван Сила», режисером якого буде Віктор Андрієнко.

«Презентація фільму викликала великий інтерес, — розповів продюсер Володимир Філіпов. — Але бюджет стрічки на 100 % покриває Держкіно. Тому ми шукали тільки партнерів по дистрибуції. Домовилися з українською компанією B&H, що у березні 2013-го фільм покажуть у наших кінотеатрах, якщо дотримаємо строків у виробництві».

Наразі виробництво стрічки перебуває на початковому етапі. «Закінчили сценарну розробку. Зараз проводимо акторський кастинґ, — каже п. Філіпов. — Автором сценарію також є Віктор Андрієнко. Він написаний за літературним твором Олександра Гавроша про українського героя Івана Фірцака. 1928-го його назвали найсильнішою людиною планети. Але на піку своєї кар’єри він припинив виступи за кордоном і повернувся на Батьківщину. На цьогорічній «Коронації слова» сценарій отримав першу премію у номінації «Кіносценарії для дітей».

Тож стрічка в основному призначена для підлітків. «Орієнтуємося на аудиторію 12—16-річних. Але картина буде цікава для всіх. Грубо кажучи, це буде аудиторія «Гаррі Поттера». У зв’язку з тим, що в нас виробляють мало фільмів, їхня аудиторія — широка. Ми робимо стрічки для сімейного перегляду. А сюди входять всі вікові категорії», — зазначив продюсер.

Хто ж зніматиметься в «Івані Силі»? Звісно, український стронґмен Василь Вірастюк і чемпіон України з паверліфтинґу Дмитро Халаджі — наші найбільші силачі. Головну роль виконає Халаджі. Спеціально для зйомок він бере відпустку в американському цирку й відмовляється від ролі дублера російського актора Михайла Пореченкова у стрічці «Іван Піддубний». До слова, цей фільм має бюджет 12 млн USD, а український — заледве 2 млн USD. Старого Піддубного зіграє сам Микита Михалков. «У нас Андрієнко теж гратиме. Головну роль другого плану виконає Вірастюк», — розкрив плани Володимир Філіпов.

 Соломія Даць

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply