Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Українська комедія увійшла в десятку популярності

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Українська комедія увійшла в десятку популярності
Кадр зі стрічки «Тепер я буду любити тебе»

Кадр зі стрічки «Тепер я буду любити тебе»

Романтичну комедію Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» за перший вікенд кінопрокату подивилися 8 296 глядачів. Збори фільму склали 542,3 тис. грн. Прокатником українсько-грузинської стрічки, створеної за підтримки Державної агенції України з питань кіно, виступила компанія «B & H», найбільший дистрибутор кіно в Україні.
Фільм демонстрували у широкому прокаті на 56 екранах. Стрічку можна було побачити у 16 кінотеатрах Києва, а також у кінотеатрах Дніпропетровська, Львова, Одеси, Харкова, Артемівська, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільського, Кіровограда, Кременчуга, Луцька, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Херсона та Чернігова.
Середня ціна квитка на перегляд романтичної комедії склала 65 грн, що відповідає середній ціні квитка за новорічний вікенд. Півмільйонні збори дозволило фільму увійти в топ-10 вікенду. У «Тепер я буду любити тебе» — дев’яте місце. Бюджет стрічки становив 12 млн. 905,8 тис. грн. Половину коштів на створення фільму виділило Держкіно.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...