Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Українка Лідія Оболенська зіграла в італійському фільмі

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Українка Лідія Оболенська зіграла в італійському фільмі

Лідія Оболенська

В італійському фільмі «Кров моєї крові» головну роль зіграла вінничанка. Фільм був показаний на 72-му Венеціанському кінофестивалі. За жанром це — історична драма. Церковні ієрархи влаштовують судилище в монастирі Боббіо, звинувачуючи сестру Бенедетту в тому, що вона спокусила священика Фабриціо, після чого той наклав на себе руки. Такий злочин могла скоїти тільки відьма. Вимагаючи від дівчини зізнання в сатанинських підступах і розкаяння, її мучителі використовують найвитонченіші тортури вогнем і водою. Свідком жахливих знущань стає брат-близнюк самогубця — Федерико, котрий приїхав у монастир. Він також вважає Бенедетту злочинницею, але й сам стає жертвою її чар. Так починається історія проклятого монастиря, відгомони якої дійдуть до наших днів.
Саме головну роль сестри Бенедетти зіграла вінничанка Лідія Оболенська (справжнє прізвище — Ліберман).
«Роль Бенедетти — багатогранна та глибока, це — великий подарунок для будь-якої актриси. На підготовку в мене пішло кілька місяців. Звісно, в період зйомок фізичні, психічні, емоційні навантаження були великі, — розповіла Ліда. — З П’єрджорджіо Беллоккьо, котрий у фільмі грає Федерико, до цього ми зіграли 76 вистав «Дядя Ваня», де у нього була роль Астрова.
Вінничанка активно працювала над італійською мовою, вдосконаленням вимови. «Із 11 років я щоліта їздила за програмою в італійську сім’ю. Навчаючись ще в школі, отримала диплом перекладача з італійської, а навчаючись в римській кіношколі постійно працювала над шліфуванням мови», — згадує вона.
Юнка закінчила вінницьку школу № 1. Вже у 16 років знялася в головній ролі у фільмі «Завтра буде завтра» поряд із Богданом Ступкою, Адою Роговцевою й Олександром Білявським. Згодом були зйомки у фільмі «Пісня, тривалістю в життя» з Маратом Башаровим, а з Павлом Дерев’янком — у стрічці «Дев’ять життів Нестора Махна».
Роль в італійській стрічці — не перша головна, яку зіграла вінничанка, адже у фільмі «Помаранчеве небо» про революцію 2004 року в Україні вона також зіграла головну роль Іванни. У 20 літ вона вступила у Національну кіношколу в Римі, три роки отримувала персональну стипендію від вінницької міської та обласної влади.
«На другому курсі знялася в головній ролі у фільмі «Подвійне життя Наталії Блум», який був показаний на відкритті Roma Fiction Festival, де мене побачив режисер Марко Беллоккьо та запросив на головну роль у свій короткометражний фільм «Черниця», який став основою його майбутнього фільму «Кров моєї крові», де я виконала головну роль, — ділиться п. Оболенська. Цього року на екрани вийде психологічний трилер Respiri, в якому акторка також зіграє головну роль.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply