Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

У Перемишлі знімають другу частину «Дівчат зі Львова»

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

У Перемишлі знімають другу частину «Дівчат зі Львова»

У прикордонному з Україною місті Перемишль, на вулиці Ґродзькій, польські дорожні знаки замінили українськими. Цей район міста має бути схожим на Львів, бо ж, розпочалися зйомки другої частини серіалу польського телебачення «Дівчата зі Львова».
Перші кілька серій цього фільму було показано восени 2015 року, тоді серіал зібрав понад 3,7 млн телеглядачів.
На думку акторки Маґдалени Врубель, котра втілилася в образ Поліни, успіх показу в тому, що у фільмі показано тему української заробітчанської міґрації. «Вся ця історія дуже актуальна, вона викликає великі емоції і тема міґрації дуже важлива. Я живу у Варшаві вже п’ять років, бо сама я з Кракова. І видно, що впродовж останніх двох років відбувається великий наплив людей українського походження. В Польщі вже легалізовано перебування 2 млн українців. Гадаю, що нелегалів також багато, тому вважаю цю справу потрібною», — зазначає акторка.
Режисер Войцєх Адамчик розраховує на ще більше зацікавлення глядачів новими серіями фільму про дівчат зі Львова. «Буде багато подій, наші героїні зустрінуться з новими труднощами. Бо ж мають бути перипетії, серіал без перипетій не існує. Дівчата різними способами долатимуть виклики. Більше нічого не можу сказати, бо дотримуюся підписаної угоди. Єдине, що скажу, — подій буде багато і глядачі матимуть за чим спостерігати», — запевнив режисер.
Закінчення зйомок передбачено на кінець серпня ц. р. Серіал знімається також у Варшаві. Перші 13 серій «Дівчат зі Львова» були показані на TVP1 півтора року тому, а потім ще кілька разів повторювалися на інших телеканалах, в т. ч. на українському «1+1».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply