У пам’ять про Івана
У Чернівецькій області мають намір відновити кінофестиваль імені Івана Миколайчука, який востаннє проходив 20 років тому. Про це на святкуванні 71-ї річниці з дня народження кіномитця заявив голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв.
«Знаю, 20 років тому в Україні відбувся перший кінофестиваль імені Івана Миколайчука. Вважаю, що такий фестиваль у нашій країні має бути. Принаймні я все для цього зроблю. І мрію, щоби цей фестиваль проходив на Івановій землі, у нього вдома, на Буковині, — сказав п. Папієв. — Видатний, талановитий актор і режисер досі живе з нами, у кожному з нас — своєю правдою, своїм словом, своєю внутрішньою красою».
Крім того, 15 червня в селі Чорториї Кіцманського району Чернівецької області, на батьківщині Івана Миколайчука, відбувся етнофестиваль «На гостину до Івана».
Сергій Берець
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо