Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

У Києві знімуть художній фільм «Про що мріють діти»

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

У Києві знімуть художній фільм «Про що мріють діти»

Київська кіностудія дитячих і юнацьких фільмів розпочала підготовку до зйомок повнометражного художнього фільму “Про що мріють діти”. Основне завдання стрічки – розкрити й показати дитячі мрії, визначити тенденції дитячого світогляду, відобразити зміни в уявленнях про життя дітей сучасного інформаційного покоління. Сюжет торкнеться соціальних аспектів, підніме проблеми моральності, моралі, вихованості, поваги, а також продемонструє взаємини в родині, із друзями, учителями. Автори проекту задають собі запитання: “Чи відрізняються мрії дітей від дитячих мрій їхніх батьків?” “Чи сучасному поколінню чуже все те, що було таким важливим колись для нас?», «Хто вони, сучасні діти?”
“Це – грандіозний проект, у якому будуть підняті актуальні питання для дітей різних вікових категорій, різного рівня достатку, різних умовах життя. Водночас, він постане яскравим, гумористичним, живим і, найголовніше, реалістичним, оскільки дитяча емоція – непідробна”, – зазначив продюсер і засновник Київської кіностудії дитячих і юнацьких фільмів Олександр Коновалов.
Творці обіцяють, що стрічка нікого не залишить байдужим і буде цікавою не тільки для дітей, а й для дорослих, покращить настрій і надихне. Після перегляду фільму, імовірно, багато хто задумається про свої життєві цінності, згадає те, про що колись мріяв, і, можливо, дорослі зможуть чогось навчитися в дітей. Дата виходу фільму поки що не визначена остаточно. Зараз він перебуває на підготовчому етапі, попереду ще – затвердження сценарію, кастинги та зйомки, у яких зможе взяти участь абсолютно кожна дитина.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...