Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

У Києві відбулася прем’єра стрічки «Мадемуазель Живаго» з Ларою Фабіан

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

У Києві відбулася прем’єра стрічки «Мадемуазель Живаго» з Ларою Фабіан

На початку квітня в столичному кінотеатрі “Україна” відбулася презентація музичного проекту “Мадемуазель Живаго”, авторами якого є український режисер Алан Бадоєв, російський композитор і продюсер Ігор Крутий і французька співачка Лара Фабіан.
“Це – найдорожчий музичний фільм за всю історію СНД, – розповів Алан Бадоєв. – Бюджет становить понад 2 млн USD доларів. Фільм складається з дев’яти музичних новел, у кожній із яких Лара Фабіан з’являється в новій іпостасі. Це – одна душа, яка проживає різні життя. Разом із тим, усі композиції альбому зливаються в одну сюжетну лінію”.
Лара Фабіан співає з екрану англійською, французькою, італійською, іспанською. Вона – то вурдалак із вогняним волоссям, то Анна Кареніна, яка не гине під поїздом, а провалюється під кригу, то коротко стрижена й замучена бранка Освенціму, що співає колискову дитинці, народженій у горнилі смерті.
“Перше, що зробила Лара, коли потрапила до моделі концтабору, який побудували під Києвом, – розплакалася. Хтось із її рідні загинув за колючим дротом”, – сказав режисер.
Сюжет до однієї з новел під назвою “Сім’я” придумала сама співачка. Її героїня замасковує синці на обличчі косметикою, тоді як її чоловік-художник малює портрет. Потім жінка мусить зображати щасливу дружину, приймаючи чоловікових гостей на виставці. Після того він лупцює її. Зрештою жертва тікає від мучителя, забираючи дітей. “Багато жінок гине не на війні, а в себе вдома. Вони страждають, бо не можуть зробити вибір: залишитися чи піти”, – прокоментував Бадоєв.
У кожній із новел – багато крові, пристрасті, битого скла. Раз Фабіан рятує жінку, у якої почалися пологи, в наступному сюжеті – народжує сама. В останній новелі партнером Лари Фабіан став співак Макс Барських, молодший за співачку на 20 років. Вони зіграли закохану пару 40-х років минулого століття, у якої на любов є всього три дні… у Парижі. У кінці головний герой гине під колесами авто на очах у коханої.
Після показу “Мадемуазель Живаго” продемонстрували фільм про те, як проходили зйомки. А проходили вони у Києві, Львові, маєтку Качанівки ще у 2010 році. На проект витратили 30 км кіноплівки й пошили 30 костюмів для Лари Фабіан.
“Цей проект зробив мене кращою як актрису, людину і однозначно – співачку”, – сказала Фабіан на прес-конференції.  Побачити “Мадемуазель Живаго” всі охочі зможуть у Інтернеті, куди, як пообіцяв Бадоєв , його днями викладуть.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply