Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

У День знань — патріотичні мультфільми

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

У День знань — патріотичні мультфільми

Це — наше і це — твоє

1 вересня стало для українських школярів справжнім святом: учні говорили про те, чому пишаються своїм рідним краєм та за що люблять Україну. За вибором школи, початкові класи також змогли подивитися патріотичні мультфільми зі серії «Це — наше і це — твоє» телеканалу «Плюсплюс», адже що може бути цікавішим для дітей, ніж розпочати навчальний рік із веселих мультфільмів, які у простій формі розповідають про захопливі факти нашої країни: оригінальні винаходи, визначні досягнення, географічні особливості тощо?
Про можливість шкіл обрати альтернативний формат Першого уроку для школярів початкових класів, а саме подивитись патріотичні мультфільми Міністерство освіти та науки України (МОН) зазначило у листі до загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів.
«Із урахуванням вікових особливостей учнів початкової школи, на першому уроці може бути запропоновано тему уроку «Чим може пишатись українець?» з переглядом мультфільмів патріотичної спрямованості зі серії «Це — наше і це — твоє», — зазначили у МОН і додають, що конкретну тему першого уроку навчальні заклади мали визначити самостійно.
Намалювали мультсеріал відомий художник і Едуард Катихін, арт-директор каналу «Плюсплюс», і дизайнер Олександр Осипенко. Цього року проект здобув премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Також за мотивами «Це — наше і це — твоє» була створена 3-D книжка, яка користується неабияким попитом серед дітей.
Крім того, незабаром учні початкової школи зможуть взяти участь у Всеукраїнському проекті «Це — наше і це — твоє», який спільно організовує МОН і телеканал «Плюсплюс». У рамках проекту юні українці й українки зможуть розповісти, за що вони пишаються своїм рідним краєм. За ідеями найкращих історій «Плюсплюс» створить нову серію мультфільмів. Детальні умови проекту стануть відомі вже найближчим часом.
«Ми вважаємо своєю великою перемогою те, що проект переріс ефір «Плюсплюс» і 1 вересня мав можливість зайти до українських шкіл. Тисячі маленьких українців можуть більше дізнатися про унікальність свого рідного краю. Я переконана: любов до країни починається з любові до найпрозорішого в світі озера в твоєму селі чи найбільшого лелечого гнізда на твоїй вулиці. І бачити це варто вчити з дитинства. Місія проекту «Це — наше і це — твоє» — саме в цьому», — зазначила Іванна Найда, генеральний продюсер телеканалу «Плюсплюс».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply