Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Трипільці та Жар-птиця

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

Трипільці та Жар-птиця

Анімаційна студія “Анімаград” разом з “Одеською студією мультиплікації ” працює над створенням українського мультсеріалу “Легенди Трипілля”.

За сюжетом, наші пращури зустрічаються з несподіваною зовнішньою загрозою – варварським племенем кочівників. Грабіжники-кочівники, яких очолює жорстокий і підступний вождь, приходять на землі Трипілля, щоби підкорити, розграбувати та назавжди обкласти даниною наш народ. Ті, хто був землеробом, стають воїнами, хто був головою громади і старійшиною – стає воєначальником, а пастухи, рибалки, мисливці й інші трипільці , від старого до малого, піднімаються на захист рідної землі й своїх сімей.
Крім того, нині студія “Анімаград” працює над іще одним проектом — повнометражним мультфільмом для сімейного перегляду. “Руслан і Людмила” – це сучасна комедійна адаптація класичної поеми Олександра Пушкіна. За сюжетом, молодий витязь Руслан і дочка князя Володимира Людмила кохають одне одного й мають побратися, але наречену викрадають у день весілля. У зникненні Людмили князь звинувачує Руслана, садить його в темницю, а на пошуки княжни відправляє трьох витязів: Фарлафа, Ратмира й Рогдая. Тому, хто знайде князівну, обіцяна її рука. Руслану вдається втекти, і він теж вирушає на пошуки Людмили. Прем’єра очікується наприкінці 2014 року.
Також анімаційна студія «Маркус фільм» знімає мультфільм «Крамниця співочих птахів». Про це розповів продюсер проекту Віталій Хало. За його словами, хронометраж анімації становить майже 18 хвилин. Картина розповідає фантастичну історію, яка не ввійшла до знаменитої збірки казок «Тисяча й одна ніч».
«1682 роцку, під час своєї останньої подорожі в Османську імперію, Антуан Галлан записав кілька історій, розказаних йому мандрівним ченцем. Не відомо чому, але вони так і не ввійшли до книги «Тисяча і одна ніч». Минуло понад 300 років, й студія «Маркус фільм» анімувала одну з найбільш фантастичних історій зі збірки про принца Будушуа й назвала її «Крамницею співочих птахів». Дія фільму розгортається в урбаністичному місті майбутнього, де механізми замінили живих істот. Герой марно намагається продати екзотичний товар – живих птахів. Одного разу він рятує дивовижне створіння – чарівну птицю. Це назавжди змінює його життя… » – розповіли про мультфільм творці проекту.
Колектив творців мультфільму повністю складається з вітчизняних фахівців. Зокрема, автор сценарію, режисер і художник фільму – Анатолій Лавренишин. Музику написав Антон Байбаков , а знімав стрічку оператор Сергій Саломатін. Головний персонаж мультфільму – Чарівний птах , яка розмовляє голосом співачки Каті Chilly.
За словами продюсера, перший показ фільму планується на фестивалі класу «А». Команда розраховує, що ним стане «Берлінале» 2014 року. Зазначимо , що фільм на 100 % профінансовано Державним агентством із питань кіно.

Дзвінка Камінь

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply