Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Створили мультик для вивчення української

Автор:

|

Листопад 23, 2017

|

Рубрика:

Створили мультик для вивчення української

Автори проекту «Мова — ДНК нації» випустили перший епізод дитячого анімаційного серіалу «Лепетуни», кожна серія якого навчатиме дітей правильно розмовляти українською. «Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася велика ідея — створити «українську Пеппу», або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультики на Youtube — і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики та навчатимуться розмовляти українською», — розповіла Наталія Клименко, засновник проекту «Мова — ДНК нації».
У першій серії під назвою «Знайомство» головний герой Лепетун знайомить глядачів зі своєю дружиною Яриною та дітками — Андрійком і Лесею. В наступній серії «Сніданок» діти Лепетуна разом з бабусею готуватимуть млинці та частуватимуть своїх рідних.
Як зазначають творці мультика, заплановано десять епізодів. Гроші для створення мультфільму зібрали на платформі громадського фінансування «Спільнокошт». Для втілення задуму доброчинці пожертвували 262,5 тис. грн.
Нагадаємо, що волонтерський освітній проект «Мова — ДНК нації» виник 2014 року. Наталія Клименко створила сторінку в соціальній мережі Facebook, де публікувала мовознавчі нотатки. Чоловік Наталії малював ілюстрації до правил. Головний герой на картинках — червоний язик Лепетун. Згодом у проекту з’явився власний сайт і мобільний додаток. Наразі Facebook-сторінку «Мова — ДНК нації» вподобали 46 тис. користувачів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...