Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

«Сторожова застава» зібрала у прокаті понад 8 млн

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

«Сторожова застава» зібрала у прокаті понад 8 млн

Персонаж стрічки «Сторожова застава»

За перший вікенд прокату українське фентезі «Сторожова застава» зібрав у прокаті понад 8 млн грн. Фільм подивилось майже 111 тис. осіб. Стрічка вийшла на екрани 12 жовтня і перемогла попереднього рекордсмена у прокаті — комедію «Dzidzio Контрабас», яка заробила за перший вікенд прокату 7,7 млн грн. Цей фільм подивилося 102 тис. глядачів,
«Сторожова застава» стала повнометражним дебютом режисера Юрія Ковальова за мотивами однойменної книги дитячого письменника Володимира Рутківського. Сценарій із неї зробили Юрій Ковальов, дитячий письменник Сашко Дерманський і сценарист Ярослав Войцешек. Стрічка розповідає про сучасного школяра Вітька, котрий через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад. Він опиняється у Київській Русі, де рятується від смертельних небезпек, зустрічає нових друзів та вступає в битву з міфічними істотами. Вітьок зустрічає богатирів Добриню, Іллю й Олешка і разом із ними битиметься проти половців і величезного кам’яного монстра.
Головні ролі у фільмі зіграли Даниїл Каменський та Єва Кошова. Для молодих акторів це їхні перші ролі у кіно. У фільмі також знявся український музикант Олег «Фагот» Михайлюта. Для постановки трюків автори найняли професійних каскадерів, частина з яких знімались у блокбастері «300 спартанців». Бюджет стрічки становить 40,3 млн грн, з них 18,1 млн грн надало Держкіно. Права на показ фільму вже купило 11 країн. Офіційний трейлер фільму в YouTube подивилось 1,2 млн глядачів. Також героїв фільму зобразили на поштовій марці.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply