Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Шукайте одесита!

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Шукайте одесита!

Британський кінорежисер Пітер Гріневей має надію натрапити в Одесі на актора для ролі Ейзенштейна. Про це він розказав журналістам на Одеському кінофестивалі.

«Я зараз шукаю актора, який би зіграв 33-річного Ейзенштейна. Шукаю тут, в Одесі. Сподіваюсь, що я зможу в цей приїзд або наступний знайти актора. Розумію, що повністю схожого на Ейзенштейна нереально відшукати. А ми собі ще ускладнили завдання тим, що у фільмі будуть використовуватися фото- й відеоархіви з Ейзенштейном», — сказав Гріневей.

Зйомки фільму про радянського режисера Сергія Ейзенштейна «Ейзен­штейн у Гуанахуто» пройдуть у жовтні в Мексиці. «Ми не будемо знімати фільму в Одесі, зйомки відбудуться в невеличкому мексиканському містечку. Це — фільм про секс і смерть, те що турбує всіх найбільше»,— зазначив Гріневей. Також режисер розказав, що зараз працює ще над однією картиною — «Їжа для кохання» за романом Томаса Манна «Смерть у Венеції». Одна частина фільму буде відзнята у Венеції, а інша — у Петербурзі.

«Якщо все добре складеться з переговорами та продюсуванням (ми зараз шукаємо інвестиції), ми відзнімемо другу частину в Росії, а саме — в Петербурзі», — сказав Гріневей.

 Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply