Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Сергій Безруков не гратиме Богдана Ступку

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Сергій Безруков не гратиме Богдана Ступку

В українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що кінокомпанія “Централ Партнершип” приступає до зйомок біографічного фільму “Богдан” про життя відомого українського актора Богдана Ступки, який помер влітку цього року у 70-річному віці. У перших же статтях ішлося про те, що роль Ступки виконає росіянин Сергій Безруков, однак інформація про проект виявилася сфабрикованою.

Як написав сайт інформаційного агентства “Українські національні новини” (УНН), картину з робочою назвою “Богдан” повинен знімати режисер Володимир Бортко, відомий за фільмами “Собаче серце”, “Тарас Бульба”, серіалом “Майстер і Маргарита”. Головну роль нібито вже погодився зіграти Сергій Безруков. УНН навіть опублікував коментарі артиста на цю тему: “Богдан Ступка – один із моїх кумирів, і я вже давно хотів його зіграти. Люди, як картини, – їхня “цінність” зростає після смерті. Тож у мене є одне правило: виконувати роль геніїв тільки тоді, коли вони відійдуть у інший світ. І я дуже радий, що нарешті мені випала нагода зіграти Ступку”.
Однак представники актора спростували цю інформацію на офіційному сайті Сергія Безрукова: “Це – неправда. Сергій нічого не знає про цей проект, добре було би перевірити, чи існує він узагалі. Ніхто йому, звичайно ж, цієї ролі не пропонував. І вже тим більше, цього коментаря на тему зйомок у ролі Ступки Сергій не давав. Тобто, це – від початку й до кінця вигадка, забезпечена нібито прямою мовою нібито Сергія Безрукова. І Сергій має намір, не відкладаючи надовго, обговорити зі своїми адвокатами, як бути із таким свавіллям, яке останнім часом твориться в ЗМІ”.
“Фільм Про”повідомляє, що представники компанії “Централ Партнершип” заперечують причетність студії до фільму “Богдан”. Ніякої іншої інформації про цей міфічний проект поки що немає. Зате вже є осад у душі від того, що комусь не терпиться попаритися на імені покійного актора.

Соломія Даць

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply