Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 21, 2019

Семирічна дівчинка знялася вже у 30-х фільмах і стала зіркою

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Семирічна дівчинка знялася вже у 30-х фільмах і стала зіркою

Зіркою кінобізнесу вже стала другокласниця Софія Котлярова. Семирічна киянка зіграла ролі в кіно та серіалах, а також регулярно знімається в рекламних роликах. Її мрія — роль принцеси, але режисери поки що вперто бачать її в інших амплуа, з якими вона успішно справляється. «Я перевтілююся в інших людей», — зізнається дівчинка.
Вона знімається заради задоволення, але воно приносить ще й гроші — максимальний заробіток Софії за місяць склав 12 тис. грн. На запитання, скільки треба для щастя, крихітка відповідає по-дорослому: «Щастя може бути і не за гроші. Щастя — це коли мама з татом люблять, коли в тебе є дім».
Своїх перших ролей дівчинка не пам’ятає, бо була тоді ще зовсім маленька, але їх добре знає її мама. «Софійка була першою на кастингу, після нас подивилися 70 діток, але затвердили Софійку. Для мене це був шок», — розповідає Ірина Котлярова. Наступним здивуванням батьків стало, коли дитина почала вимагати нових ролей. «Сказала: хочу ще. Я почала шукати якісь виходи, кастинги, агенції», — править далі мама.
У кадрі Софійка вже провела практично половину свого життя — у її кар’єрному доробку участь у 31-му фільмі, причому у вісьмох це були головні ролі. «Вона до цього ставиться, як до гри. Не напружується. Так і сценарій вчить», — ділиться п. Ірина.
Один день роботи юної кінозірки коштує 1,5 тис. грн. Усе зароблене йде на її розваги й іграшки. У перервах між кіно Софійка стала обличчям спреїв від нежитю та комах, рекламувала харчі і ляльок, а одного разу такого навантаження не витримала мама, котра весь час терпляче наглядала за донькою. «В якийсь момент здали нерви, я кажу: все, Софія, закінчуємо. Я іду на роботу як нормальна людина, в мене будуть вихідні, відпустка. Вона взяла руки в боки: я виросту, я стану актрисою, а тебе не пробачу. Розвернулася і пішла. Сподіваюся, що доживу до того, як вона буде сама їздити», — сміється жінка.

Людмила Бадалян, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...