Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Ще один фільм про Чорнобиль. Режисер «Паранормального явища» представить стрічку жахів

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Ще один фільм  про Чорнобиль. Режисер «Паранормального явища» представить стрічку жахів

Про Чорнобиль було знято безліч документальних фільмів, катастрофа 1986 року ставала темою для декількох музичних кліпів та комп’ютерних ігор і згадувалася в останніх «Трансформерах», а найбільш значною спробою її художнього осмислення стала стрічка Олександра Міндадзе «В суботу», показана в минулому році на Берлінському кінофестивалі. Там, утім, мова йшла не про жахіття, пов’язані з радіацією, а про психологічну реакцію жителів Прип’яті.

А от американський режисер Орен Пелі, чиє зняте за 15 тис. доларів «Паранормальне явище» 2007 року виручило по всьому світу майже 200 млн доларів і яке вважається одним із найприбутковіших проектів в історії Голівуду, у травні випускає трилер про туристів у Чорнобилі.

Картина називається «Чорнобильські щоденники», а її герої — компанія туристів, яка подорожує по Східній Європі та кінець кінцем, подібно до багатьох авантюрно налаштованих мандрівників, опиняється в Прип’яті, де на іноземців чекають несподівані зустрічі та інші складні для зрозуміння явища.

Cюжет придумав сам Пелі, який після двох приквелів «Паранормального явища» зняв ще й серіал «Ріка», де дія відбувається в джунглях Амазонки. Він не був режисером «Чорнобильських щоденників», але сам написав до них сценарій і продюсував фільм разом із Браяном Віттеном.

Постановкою стрічки займався фахівець зі спецефектів Бред Паркер, для якого «Чорнобильські щоденники» стали режисерським дебютом і який раніше працював супервайзером візуальних ефектів. Про бюджет проекту поки що нічого не відомо. Як повідомляє The Hollywood Reporter, права на прокат фільму в Північній Америці, Німеччині, Іспанії та Японії придбала компанія Alcon Entertainment.

Сергій Берець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply