Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Російський актор воює на боці України

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Російський актор воює на боці України

Російський актор Анатолій Пашинін, котрий перебрався до України, служить добровольцем української армії на Донбасі. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. «Не думав, що зустрічатиму День Незалежності в компанії людини з ворожих окопів. Але «старлей Доронін» — за нас! Зірка російського кіно, герой культового серіалу «Грозові ворота» вже місяць, як доброволець українського війська. Анатолій Пашинін зустрічав свято з побратимами на передовій. Де кулі, кров і героїзм справжні. І свято Незалежності має справжній, неповторний смак. Будьмо, брати і сестри!» — написав репортер у Facebook.
Російський серіал «Грозові ворота» знятий за мотивами роману Олександра Тамоникова «Рота йде в небо» (після прем’єри фільму кілька разів перевидавався під назвою «Грозові ворота»). Однак, за словами автора, всі збіги сюжету з реальним боєм на висоті 776 в Чечні 2000 року — випадкові, тому що бій відбувся вже після того, як більша частина роману була написана.
Анатолій Пашинін зіграв у серіалі роль старшого лейтенанта Дороніна, котрий командує ротою і ціною свого життя рятує солдатів. Цікаво, що у серіалі він знімався разом із Михайлом Порєченковим, котрий 2014-го їздив до терористів і стріляв із кулемета по захисниках Донецького летовища.
Зазначимо, що п. Пашинін відомий своєю проукраїнською позицію. Сам він народився у Світловодську Кіровоградської області. Завжди був прихильником Євромайдану та висловлював підтримку Україні в інтернет-зверненнях до росіян. У російськомовній телепередачі «Іду на ти» сказав, що акторство також є громадською позицією, яку він свідомо займає. У грудні 2014 року, під час російсько-української війни зустрівся з Євгеном Жуковим, одним зі захисників Донецького аеропорту «кіборгом», позивний «Маршал», і висловив своє захоплення героїзмом українських бійців.
У РФ аж зубами скреготять від цього. Так, зокрема, російський режисер Віктор Мережко заявив, що Анатолія Пашиніна мають убити. «Грати російських патріотів, офіцерів і, по суті, проклясти російських людей. Він готовий розстрілювати російських солдатів на Донбасі і взагалі Росію готовий підірвати! Такі речі не вибачаються», — заявив він.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply